Kas ir BMW Motorrad Club Latvia

BMW Motorrad Club Latvia ir dibināts un reģistrēts 2007. gada 26. februārī kā sabiedriska organizācija.

Lēmums par kluba dibināšanu tika pieņemts jau 2006. gadā, apvienojoties vairākiem domubiedriem, kuriem ļoti simpatizēja BMW motocikli. Mums šķita svarīgi apvienot moto braucējus, kuru rīcībā ir BMW motocikli, kopīgi organizēt dažādus braucienus, ekskursijas, piedalīties moto pasākumos Latvijā un ārpus tās, t.i.,  saturīgi pavadīt brīvo laiku kopā.

Šāda veida klubi, kas sevī apvieno kāda konkrēta motociklu zīmola piekritējus, ir izplatīta parādība arī citur pasaulē. Eiropā BMW zīmola piekritējus apvieno BMW Club Europa e.V. (http://www.bmw-club-europa.org/english/index.html). Tā ir „lietussarga” organizācija, kurā var iestāties tie nacionālie BMW klubi, kuri atbilst noteiktām prasībām un ir saņēmuši vietējā BMW pārstāvja atbalstu. Katrā valstī var būt tikai viens šāds klubs. No 2007. gada 26. aprīļa mēs esam pilntiesīgi BMW Club Europa e.V. biedri un varam pilnā mērā izmantot visas priekšrocības, ko dod dalība šajā organizācijā.

Lai kļūtu par BMW Motorrad Club Latvia biedru, nepieciešams būt lojālam pret BMW zīmolu, jābrauc ar BMW motociklu un iespēju robežās jācenšas atbalstīt kluba organizētie pasākumi. Tas nenozīmē, ka mēs norobežojamies no citu motociklu īpašniekiem, bet par kluba biedru kļūst tikai tie, kuru rīcībā ir BMW Motorrad. BMW Motorrad Club Latvia statūti ir gana demokrātiski, lai klubā varētu piedalīties arī MC biedri, kuri brauc ar BMW motocikliem.

Kluba biedriem nav tikai pienākumi, bet arī labumi, ko sniedz dalība klubā. Bez iespējas kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku ar līdzīgo domājošiem, kluba biedriem ir atlaides motociklu, aksesuāru, rezerves daļu un pakalpojumu iegādei pie BM Auto un BMW Club Europa e.V sadarbības partneriem. Nenovērtējams ir atbalsts, ko var sniegt citu valstu BMW klubi ceļojuma laikā.

Papildus informāciju par klubu var iegūt zvanot 67828600, vai rakstot uz  roberts.ozolins@inchcape.lv

 

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website