Jaunumi

BMW Motorrad motoekipējums 2019

BMW Motorrad motoekipējums – 2019. gada kolekcija.

 

2019. gada sezonai BMW Motorrad piedāvā pašas augstākās kvalitātes produktus. It īpaši tas izpaužas viendaļīgajā sacīkšu kombinezonā ProRace. ProRace Made-to-Measure ir pēc pasūtījuma un mēra izgatavots ekipējums ar plašām individualizēšanas iespējām un aprīkojuma variantiem, ko klients atbilstoši savām vajadzībām var izvēlēties tiešsaistes konfiguratorā. Lai radītu saskanīgu koptēlu, kombinezonam var pievienot ProRace zābakus un cimdus. Savukārt pilnīgi jaunais Roadster ir radīts kā ideāls viendaļīgais kombinezons braukšanai sportiski ātrā stilā, vadītājam ieņemot stāvu sēdpozīciju.

Ķivere Bowler izceļas ar īpaši smalki izstrādātu dizainu. Rūpīgi veidotās detaļas atspoguļo meistaru prasmes, kā arī nodrošina ārkārtīgi komfortablu valkāšanu. Vizuāli ķivere saskan ar strikti ierobežotā sērijā izgatavoto ādas jaku Club Spezial. Šeit meistaru māka un dažādas detaļas, piemēram, uz apkakles izšūtais izgatavošanas kārtas numurs atbilst pašiem augstākajiem standartiem. Jaunā sportiskā jaka RaceFlow vedina domāt par vasaru. Ar proporcionāli lielu sietveida materiāla pielietošanu tā nodrošina perfektu ķermeņa un roku  ventilāciju pat pašās karstākajās dienās.

Motobikses Rider ir veidotas īstā brīvdabas aktivitāšu apģērba stilā: domāts gan vīriešiem, gan sievietēm, tas ir perfekti funkcionāls brīva piegriezuma apģērba gabals, ar ko stāties pret stipru vēju un nepatīkamiem laikapstākļiem. Motobikses ClimaProtect ir ārkārtīgi praktiskas. Tās ir ūdens izturīgas un, pateicoties gariem rāvējslēdzējiem sānos, viegli uzvelkamas virs ikdienas apģērba, dzīvi padarot daudz vieglāku tiem, kuri brauc uz biroju.

Šeit lieliski pieder pavisam jaunie zābaki Flow. Ārkārtīgi vieglie, īsie apavi ir veidoti, lai būtu perfekti partneri karstā laikā: gluži tāpat kā jaunie sportiskā stila Sneaker Dry, Flow lieliski saskan ar motodžinsiem un vasaras motojakām.

Gatavojoties 2019. gada sezonai, ievērojami paplašināts arī aizsargu piedāvājums. Papildus HiViz vestei, atsevišķi velkamajam muguras sargam, nieru jostai Basic un Pro, īpašas ievērības vērta ir veste Protector Vest ar muguras bruņām un krūšu aizsargu.

Stila faktors pilnīgi noteikti nav pamests novārtā. It īpaši to pasvītro jaunā kolekcija Style, kas balstīta uz moto “Unique Bavarian Engineering” un ietver no ādas izgatavotus dzīvesstila produktus un Motorsport kolekciju. Pieejamas ir arī populārās AirShell, Club Leather un DownTown jakas, kā arī Rockster cimdi jaunos krāsu variantos.

 

Pilnā ekipējuma foto galerija šeit.

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website