Style Rallye / Lupin blue
Basic color Ice grey/ uni
Style Exclusive / Granite grey metallic

F 850 GS Adventure

BMW F 850 GS ADVENTURE

Nezināmais ir tieši tas, kas liek jums celties, doties ārā un ceļā. Tālu, tālu prom! Un ne jau tikai pa asfaltētiem ceļiem. Ar BMW F 850 GS jūs iekarosiet jebkuru apvidu, jūs būsiet gatavi piedzīvojumiem un braukt – lai kurp tas būtu. Šis ceļojumu enduro motocikls ir radīts īstiem atklājējiem. Tādiem cilvēkiem, kuriem neviens mērķis nav par tālu un neviens ceļš par garu. Piedzīvojiet pasauli kopā ar kompanjonu, kas ir tik uzticams, izturīgs un jaudīgs, ka pat spēj turēt līdzi jūsu kārei izzināt. Esiet pazīstami ar F 850 GS Adventure!

 

F 850 GS Adventure dizains

Savus GS gēnus tas reprezentē ar lepnumu, ko jūs varat viegli saskatīt tā saimei tipiskajā siluetā. Centrāli novietotā degvielas tvertne, kas atrodas starp vadītāja sēdekli un stūri, nodrošina, kas slodze uz riteņiem ir perfekti sadalīta, un motociklam ir slaida aizmugurējā daļa. Tas ir rakstura pilns, nobriedis, savdabīgs un unikāls – gluži kā jūs. Parādiet savu personīgo stilu ar jūsu F 850 GS Adventure!

 

“Globālais spēlētājs” pasaules apceļotāju vidū

Kopā ar to jūs ilgojaties pēc bezgalīga ceļa un izaicinājumiem: F 850 GS Adventure visā pasaulē jūtas kā mājās, un tas ir tieši tas, ko pamanāt. Ar to jūs pieveicat vēju un laikapstākļus, jūs esat gatavi jebkuram apvidum un mesties jebkuros piedzīvojumos – ar lielāko iespējamo komfortu. Cita starpā to nodrošina lielais augstumā regulējamais tūrisma vējstikls, standarta komforta sēdeklis vadītājam un 23 litru degvielas tvertne. Relaksētam braucienam pa mežonīgu apvidu jūsu F 850 GS Adventure ir aprīkots ar izturīgiem komponentiem: papildus dzinēja standarta aizsargstienim vai praktiskajam bagāžniekam no tērauda, kam var uzstādīt alumīnija bagāžas kasti, ļoti robusti ir arī sānu paneļi. Viss ir radīts jūsu braucienam plašajā pasaulē ar šo “globālo spēlētāju”.

 

Tā dzinulis – griba atklāt

Tas vēlas doties pasaulē: jaudīgais, no jauna izstrādātais rindas divcilindru dzinējs ar 70 kW (90 ZS) jums un jūsu slāpēm pēc atklājumiem dod īsto dzinuli. Jaunās koncepcijas dzinējs atstāj iespaidu ar spēcīgu skaņu, lielāku veiktspēju ar 70 kW (90 ZS) pie 8250 apgr./min un vienmērīgu darbību, to apvienojot ar mērenu degvielas patēriņu, kas saskaņā ar WMTC testu ciklu ir 4,1 litrs uz 100 km. Ar 92 Nm griezi pie 6250 apgr./min šim enduro ir gana jaudas, lai atbildētu jebkuriem bezceļa izaicinājumiem – lai kurp jūs ar to vēlētos doties.

 

 
BMW F 850 GS Adventure
Motors  
Tips rindas divcilindru četrtaktu dzinējs ar šķidrumdzesi, divas augšējās sadales vārpstas, četri vārsti uz cilindru, eļļošanas sistēma ar sauso karteri
Cilindra diametrs x virzuļa gājiens 84 mm x 77 mm
Darba tilpums 853 cm3
Maksimālā jauda 70 kW (95 ZS) pie 8250 apgr./min;samazinātās jaudas versijā: 35 kW (48 ZS) pie 6500 apgr./min; ar bezsvina benzīnu RON91: 66 kW (90 ZS) pie 8000 apgr./min
Maksimālā grieze 92 Nm pie 6250 apgr./min;samazinātās jaudas versijā: 63 Nm pie 4500 apgr./min; ar bezsvina benzīnu RON91: 86 Nm pie 6250 apgr./min
Kompresijas pakāpe 12,7 : 1
Degmaisījuma kontrole/motora vadība elektroniskā degvielas iesmidzināšana
Atgāzu kontrole slēgtas sistēmas 3 pakāpju katalītiskais konvertors, atbilstība izmešu standartam EU-4
CO2 izmeši 98 g/km
Veiktspēja/degvielas patēriņš  
Maksimālais ātrums 197 km/h
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 90 km/h 4,1 l
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 120 km/h
Degvielas tips bezsvina benzīns, minimālais oktānskaitlis 95 (RON) bezsvina benzīns, minimālais oktānskaitlis 91 (RON)
Elektriskā sistēma  
Ģenerators 416 W (nominālā jauda)
Akumulators 12 V / 10 Ah, bezapkopes
Transmisija  
Sajūgs daudzdisku sajūgs eļļas vannā (ar riteņa pretbloķēšanas funkciju), ar mehānisko pievadu
Pārnesumkārba pastāvīgas sazobes 6 pakāpju pārnesumkārba, integrēta dzinēja korpusā
Pārvads ķēde ar triecienu slāpētāju aizmugurējā riteņa rumbā
Šasija/bremzes  
Rāmis tilta tipa rāmis no presētām-metinātām daļām
Priekšējā riteņa piekare apvērsta teleskopiskā dakša, Ø 43 mm
Aizmugures riteņa piekare lieta alumīnija divpusējs balsts, centrālais amortizators, hidrauliski regulējams atsperes nospriegojums, regulējama atsitiena amortizācija
Piekares gājiens priekšā/aizmugurē 230 mm / 215 mm (ar pazemināto piekari: 210 mm / 195 mm)
Riteņu bāze 1593 mm
Izskrējiens 124,6 mm
Stūrēšanas leņķis 62°
Riteņi spieķoti diski
Diska izmērs priekšā 2,15 x 21"
Diska izmērs aizmugurē 4,25 x 17"
Riepas izmērs priekšā 90/90 21
Riepas izmērs aizmugurē 150/70 R17
Priekšējās bremzes divi peldošie bremžu diski, Ø 305 mm, divu virzuļu peldošās skavas
Aizmugures bremzes viens bremžu disks, Ø 265 mm, viena virzuļa peldošā skava
ABS BMW Motorrad ABS (atslēdzama)
Gabarīti/svars  
Garums 2300 mm
Platums (ar spoguļiem) 939 mm
Augstums (bez spoguļiem) 1437 mm
Sēdekļa augstums, bez kravas 875mm (ar pazemināto piekari: 815 mm; ar zemo sēdekli: 835 mm; ar dubulto sēdekli: 860 mm; ar sēdekli Rallye: 890 mm)
Kāju iekšējā garuma loks, bez kravas 1950 mm (ar pazemināto piekari: 1830 mm; ar zemo sēdekli: 1870 mm; ar dubulto sēdekli: 1910 mm; ar sēdekli Rallye: 1980 mm)
Pašmasa, gatavs braukšanai, ar pilnu degvielas tvertni 1) 244 kg
Sausais svars 2)
Pilna masa 455 kg
Kravnesība (ar standarta aprīkojumu) 211 kg
Degvielas bākas tilpums 23 l
Rezerves tilpums ap 3,5 l

Pašmasa tehniskajos datos norādīta pēc DIN standarta.

1) – saskaņā ar direktīvu VO (EU) 168/2013: ar visiem tehniskajiem šķidrumiem, standarta aprīkojumu un degvielas tvertni, kas uzpildīta par vismaz 90%.

F 850 GS ADVENTUE PIEDERUMI

 

Alumīnija bagāžas kaste

Ūdensdroša, slēdzama bagāžas kaste ar lielu ietilpību.

Perfekts risinājums mototūrisma faniem, kuri izvirza augstākās prasības pret sevi un materiāliem: ar aptuveni 30 litru ietilpību alumīnija kastē ir pietiekami vietas BMW Motorrad ķiverei. Izturīgā kaste ir ūdens un putekļu droša – praktiskas detaļas, kam ir nozīme, īpaši ekstrēmos apstākļos.

 

F850GS_Adventure_652x290_01.jpg

 

Atacama mīksto somu bagāžas sistēma

Daudzpusīga, ūdensdroša un pret berzi īpaši izturīga bagāžas sistēma ar daudzveidīgiem risinājumiem – radīta pasaules apceļotājiem.

Atacama lielā soma no robustu materiālu salikuma pārliecina ar atjautīgām detaļām un 40 litru tilpumu. Papildus ūdensdrošajai oderei dažādi papildu nodalījumi piedāvā ekstra vietu. Daudzveidīgā nostiprināšana, trīs rokturi un iespēja to nēsāt kā mugursomu nodrošina drošu fiksāciju un ārkārtīgi praktisku lietošanu.

Robustās Atacama sānu somas pārsteidz ar pārdomātām detaļām un 60 litru ietilpību. Papildus ūdensdrošajai oderei dažādi papildu nodalījumi piedāvā ekstra vietu. Ātrie fiksatori vieglai nostiprināšanai uz motocikla, kā arī izturīgie rokturi nodrošina drošu fiksāciju un ārkārtīgi praktisku lietošanu

 

F850GS_Adventure_652x290_02.jpg

 

ERGONOMIKA UN KOMFORTS

 

Regulējami vadītāja kāpšļi

Vadītāja kāpšļi ar plastmasas uzlikām ir iestatāmi trīs pozīcijās un nodrošina maksimālu ceļa un bezceļa braukšanas komfortu un stabilitāti. Tas nozīmē ekstra saķeri un vēl labāku mašīnas kontroli, braucot stāvus.

 

F850GS_Adventure_652x290_03.jpg

 

Regulējami vadītāja kāpšļi, melni

Vadītāja kāpšļi ar plastmasas uzlikām ir iestatāmi trīs pozīcijās un nodrošina maksimālu ceļa un bezceļa braukšanas komfortu un stabilitāti. Tas nozīmē ekstra saķeri un vēl labāku mašīnas kontroli, braucot stāvus.

 

F850GS_Adventure_652x290_04.jpg

 

NAVIGĀCIJA

Navigator VI

Daudzfunkcionālais Navigator VI maršrutu plānošanu padara par bērnu spēli. Sistēma ar 16 GB atmiņu un 5 collu displeju vienmēr uzticami rāda ceļu. Pateicoties cirkulārajam polarizācijas filtram, informāciju ūdensdrošajā displejā ir viegli nolasīt pat tiešos saules staros. Augstas izšķirtspējas displejs modernam viedtālrunim līdzīgajā korpusā sniedz visu nepieciešamo informāciju un pārskatu ikvienā situācijā. Daudzās papildu funkcijas plānošanu un ceļošanu padara par aizraujošu pieredzi. Tas dod iespēju maršrutus veidot atbilstoši savām interesēm, lai cita starpā izbaudītu, piemēram, braucienus pa līkumotiem, satiksmes nenoslogotiem sānceļiem.

Nepazīstamā apvidū īpaši noderīga ir funkcija “Round trip”, ar kuru braucējs vienmēr atgriezīsies brauciena starta punktā. Bluetooth savienojums ar BMW Motorrad komunikāciju sistēmu un pēc izvēles pieejamā tālruņa piesaistes aplikācija Smartphone Link ceļā sniedz īstu multimediju izklaidi: navigācijas paziņojumus, telefona zvanus un mūzikas straumēšanu, kā arī laikapstākļus prognozi un informāciju par satiksmes situāciju.

Ja motocikls ir sagatavots navigācijas uzstādīšanai, ir pieejamas vēl citas funkcijas, piemēram, “My Motorcycle” dati, turklāt to var vadīt ar uz stūres izvietoto multikontrolieri.

Ikviens, kurš izvēlas iepriekš uzstādītus karšu datus, saņems bezmaksas atjauninājumus bez termiņa ierobežojuma.

 

F850GS_Adventure_652x290_05.jpg

 

DROŠĪBA

Enduro motora aizsargs no alumīnija

Izturīgais alumīnija enduro aizsargs efektīvi pasargā dzinēja apakšējo daļu no lidojošiem akmeņiem un šķēršļiem. Alumīnija sargs, kas speciāli konstruēts izmantošanai bezceļā, ir izgatavots no 2 mm biezas loksnes un ir ievērojami platāks un garāks nekā standarta aizsargs. Tā īpašā forma pastiprina motocikla bezceļa mašīnas izskatu.

 

F850GS_Adventure_652x290_06.jpg

 

LED priekšējie papildlukturi

Spēcīgie priekšējie LED lukturi dod nepieciešamo ekstra apgaismojumu, braucot pasliktinātas redzamības apstākļos.

 

F850GS_Adventure_652x290_07.jpg

 

Priekšējā luktura aizsargs

Priekšējā luktura aizsargs, kas ir paredzēts lietošanai bezceļā, ir viegli piestiprināms un efektīvi aizsargā lukturi bezceļa braukšanas apstākļos.

 

F850GS_Adventure_652x290_08.jpg

 

DIZAINS

LED pagriezienu rādītāji

Eleganti, sānos uzstādāmi pagriezienu rādītāji ar LED tehnoloģiju.

Modernie LED pagriezienu rādītāji ar baltu stiklu ir pieskaņoti motocikla izskatam un nosaka jaunus standartus dizaina un funkcionalitātes ziņā.

 

F850GS_Adventure_652x290_12.jpg

 

HP sērijas frēzētā sajūga svira

HP sērijas sajūga svira ir izgatavota no pelēkā krāsā anodēta alumīnija, uzsver motocikla sportiskumu un ir piecās pakāpēs ergonomiski piemērojama plaukstas lielumam.

 

F850GS_Adventure_652x290_09.jpg

 

HP sērijas frēzētā bremžu svira

HP sērijas bremžu svira ir izgatavota no pelēkā krāsā anodēta alumīnija, uzsver motocikla sportiskumu un ir piecās pakāpēs ergonomiski piemērojama plaukstas lielumam.

 

F850GS_Adventure_652x290_10.jpg

 

Lielais vējstikls

Lielais vējstikls, kas pieejams gan ar tonējumu, gan bez, vadītājam piedāvā efektīvāku aizsardzību no vēja un nokrišņiem, un jūtami uzlabo komfortu tūrisma braucienos.

 

F850GS_Adventure_652x290_11.jpg

 

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website