Carbon black metallic
Mars red metallic / Dark slate metallic matt
Alpine white
Opt. 719 Blue planet metallic
Opt. 719 Sparkling storm metallic

R 1250 RT

Brauciet savu ceļu

Jaunais BMW R 1250 RT jums dod brīvību, vairāk nekā jebkad agrāk. Vārstu dinamiskās vadības sistēma BMW ShiftCam nodrošina ārkārtīgi vienmērīgu dzinēja darbību un komfortu. Dinamiskai braukšanai līkumos un milzu griezei taisnēs. Jaunais boksermotors ar 1254 cm3 darba tilpumu un 136 ZS jaudu jums ļauj bez piepūles izbaudīt aizraujošus ceļus. Un, pateicoties individualizēšanas iespējām, jūsu RT ir unikāls: tas ir jūsu ceļojums, tas ir jūsu motocikls.

 

Būvēts ceļošanai

Gaidas un patīkams satraukums ir labākie kompanjoni jebkurā ceļojumā. Jūs varat izjust R 1250 RT boksermotora izcilās īpašības, kolīdz to iedarbināt. Dzinēja veiktspēja un uzlabojumi darbības raksturā fascinē katrā apgriezienu diapazonā: BMW ShiftCam ar pārslēdzamajiem sadales vārpstu izciļņiem nodrošina vienmērīgu jaudas piegādi visā apgriezienu diapazonā un vairo jūsu kontroli pār motociklu. Pateicoties lielākam darba tilpumam un lielākai jaudai apvienojumā ar efektīvāku dzinēja darbību, jūsu braukšanas bauda kļūst intensīvāka ar katru kilometru. Lielā grieze, dzinēja elastība un neatvairāmā jauda kopā ar retāku pārnesumu pārslēgšanu ātri kļūst par neaizvietojamiem ceļabiedriem.

 

Modeļa jaunumi

BMW Motorrad Spezial

Tagad jums ir vēl vairāk iespēju BMW R 1250 RT padarīt par jūsu īpašo motociklu: vai jūs izvēlētos dizainu definējošās Option 719 frēzēto daļu pakotnes Classic un Storm, vai HP sērijas pakotnes, tās visas sniedz ļoti ekskluzīvas, augstas kvalitātes motocikla individualizēšanas izvēles. Papildus tam jūs varat motociklu piemērot savai gaumei vēl vairāk ar Option 719 riteņiem Classic vai Sport, ko, tāpat kā pakotnes, uzstādīs rūpnīcā.

 

Palīgs kustības uzsākšanai pret kalnu standarta aprīkojumā

Standarta aprīkojumā iekļautais palīgs kustības uzsākšanai pret kalnu startu slīpumā padara vieglāku. Izmantojot bremžu sviru uz stūres, var viegli iedarbināt aizmugurējās bremzes. Uzsākot kustību, bremzes automātiski atbrīvojas.

 

HP sporta klusinātājs

HP sērijas sporta klusinātājs jūsu R 1250 RT dod dobjāku skanējumu un sportiskāku izskatu. Klusinātājs pilnībā izgatavots no titāna.

 

Dinamiskā bremžu kontrole

Dinamiskā bremžu kontrole jeb DBC jūs atbalsta ārkārtas bremzēšanas laikā, novēršot  efektu, ko dod ekstrēmā situācijā nejauši pagriezts gāzes rokturis. Iejaukšanās dzinēja kontrolē samazina griezes momentu, un vienlaikus palielinās aizmugurējam ritenim pieliktais bremzēšanas spēks. Rezultātā, pateicoties maksimāli efektīvai bremzēšanai, pieaug drošība, motocikls ir stabilāks un saīsinās bremzēšanas distance. Pilnīgai pārliecības sajūtai, esot ceļojumā.

 

 
BMW R 1250 RT
Motors  
Tips divcilindru četrtaktu bokserdzinējs ar gaisa/šķidruma dzesi, divas augšējās sadales vārpstas uz cilindru, viena balansējošā vārpsta un vārstu dinamiskās vadības sistēma BMW ShiftCam
Cilindra diametrs x virzuļa gājiens 102,5 mm x 76 mm
Darba tilpums 1254 cm3
Maksimālā jauda 100 kW (136 ZS) pie 7750 apgr./min
Maksimālā grieze 143 Nm pie 6250 apgr./min
Kompresijas pakāpe 12,5 :1
Degmaisījuma kontrole/motora vadība elektroniskā degvielas iesmidzināšanas ieplūdes kolektorā
Atgāzu kontrole slēgtas sistēmas 3 pakāpju katalītiskais konvertors, atbilstība izmešu standartam EU-4
CO2 izmeši 110 g/km
Veiktspēja/degvielas patēriņš  
Maksimālais ātrums virs 200 km/h
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 90 km/h 4,75 l
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 120 km/h
Degvielas tips bezsvina benzīns, oktānskaitlis 95 (RON), adaptīvā piemērošanās degvielas kvalitātei (91-98 RON)
Elektriskā sistēma  
Ģenerators trīsfāzu ģenerators 508 W (nominālā jauda)
Akumulators 12 V / 12 Ah, bezapkopes
Transmisija  
Sajūgs sajūgs eļļas vannā, ar hidraulisko pievadu
Pārnesumkārba pastāvīgas sazobes 6 pakāpju pārnesumkārba
Pārvads vārpstas piedziņa
Šasija/bremzes  
Rāmis divsekciju rāmis ar pieskrūvētu priekšējo un aizmugurējo daļu, dzinējs nesošais elements
Priekšējā riteņa piekare BMW Motorrad Telelever; 37 mm diametrs, centrālais amortizators
Aizmugures riteņa piekare lieta alumīnija vienpusējs balsts ar BMW Motorrad Paralever; centrālais amortizators, hidrauliska atsperes nospriegošana (bezpakāpju) ar rokratu, ar rokratu regulējama atsitiena amortizācija
Piekares gājiens priekšā/aizmugurē 120 mm / 136 mm
Riteņu bāze 1485 mm
Izskrējiens 99,6 mm
Stūrēšanas leņķis 64,1°
Riteņi lieta alumīnija diski
Diska izmērs priekšā 3,50'' x 17''
Diska izmērs aizmugurē 5,50'' x 17''
Riepas izmērs priekšā 120/70 ZR 17
Riepas izmērs aizmugurē 180/55 ZR 17
Priekšējās bremzes divi 320 mm peldošie bremžu diski, 4 virzuļu radiālās bremžu skavas
Aizmugures bremzes viens 276 mm disks, 2 virzuļu peldošā bremžu skava
ABS BMW Motorrad Integral ABS (daļēji integrēta)
Gabarīti/svars  
Garums 2222 mm
Platums (ar spoguļiem) 985 mm
Augstums (bez spoguļiem) minimālais: 1405 mm; maksimālais: 1570 mm
Sēdekļa augstums, bez kravas 805 / 825 mm (ar zemo sēdekli: 760 / 780 mm; ar augsto sēdekli: 830 / 850 mm)
Kāju iekšējā garuma loks, bez kravas 1810 / 1850 mm (ar zemo sēdekli: 1740 / 1780 mm; ar augsto sēdekli: 1875 / 1915)
Pašmasa, gatavs braukšanai, ar pilnu degvielas tvertni 1) 279 kg
Sausais svars 2)
Pilna masa 505 kg
Kravnesība (ar standarta aprīkojumu) 226 kg
Degvielas bākas tilpums ap 25 l
Rezerves tilpums ap 4 l

Pašmasa tehniskajos datos norādīta pēc DIN standarta.

1) – saskaņā ar direktīvu VO (EU) 168/2013: ar visiem tehniskajiem šķidrumiem, standarta aprīkojumu un degvielas tvertni, kas uzpildīta par vismaz 90%.

HP daļas

HP sērijas sporta klusinātājs

Perfekcijas high-end: augstas kvalitātes klusinātājs no titāna un ar oglekļa šķiedras uzgali garantē dobju skaņu un sportisku izskatu. Bez tam Akrapovič ražojuma klusinātājs sver mazāk nekā standarta daļa.

 

BAGĀŽA

Bagāžas kaste, Light white krāsā

Lielā, ūdensdrošā kaste ar 49 litru tilpumu nodrošina daudz vietas jūsu bagāžai un jau standartā ir aprīkota ar atzveltnes polsteri. To ļoti ātri un vienkārši var nostiprināt tieši uz standarta bagāžnieka.

 

5_R1250GS_Koffer_wcms_652x290.jpg

 

Koferu un bagāžas kastes iekšējās somas

Koferiem un bagāžas kastei pieskaņotas iekšējās somas palīdz organizēt bagāžu un atvieglo tās ielikšanu un izņemšanu. Pateicoties rokturim un plecu siksnai, somas ir ērti pārnēsāt, esot prom no motocikla. Somām ir pārdomātas praktiskās detaļas, piemēram, ārējās kabatas, rāvējslēdzis, kas aptver trīs somas malas, savukārt kastes iekšējai somai ir plati atverama aizdare.

 

Bākas soma, 11 l

Bākas soma ar aizslēdzamu iekšējo daļu (tilpums ap 11 litru) un īpaši ūdensdrošu kartes kabatu. Ūdeni atgrūdošajā ārējā kabatā iespējams droši ievietot 0,5 litru PET pudeli. Somai ir rokturis un noņemama pleca siksna.

 

DIZAINS

Hromētas bagāžas koferu uzlikas

Šīs augstas kvalitātes, atbilstoši koferu formai veidotās dekoratīvās uzlikas motociklam piešķir atšķirīgu, elegantu izskatu.

 

Hromēta bagāžas kastes uzlika

Bagāžas kasti ir iespējams papildināt ar hromētu uzliku, kas, to apvienojot ar koferu uzlikām, veido harmonisku kopiespaidu.

 

Hromēti stūres uzgaļi

Hromētie stūres uzgaļi veido perfektu vizuālo saskaņu ar citām hromētajām daļām, piemēram, bagāžas koferu un kastes dekoratīvajām uzlikām.

 

ERGONOMIKA UN KOMFORTS

Komforta vējstikls

Komforta vējstikls, kas ir augstāks un platāks nekā standarta daļa, nodrošina optimālu ceļošanas komfortu visu veidu laikapstākļos. Tas izceļas ar lieliskām aeroakustiskajām īpašībām, savukārt pretskrāpējumu pārklājums nodrošina, kas tas ilgstoši saglabās caurspīdīgumu.

 

Apsildāms zemais sēdeklis, melns

Šis vadītāja sēdeklis ir 45 mm zemāks nekā standarta sēdeklis un atvieglo uzsēšanos motociklam, kā arī ļauj ar kājām vieglāk sasniegt ceļu. Sēdekli var uzstādīt divās pozīcijās, augstumam esot 760 vai 780 mm. Papildus tam sēdeklis vadītājam sniedz ekstra komfortu daudzu bezrūpīgu kilometru garumā.

 

6_R1250GS_Sitzbank_wcms_652x290.jpg

 

NAVIGĀCIJA UN KOMUNIKĀCIJA

BMW Navigator VI

Daudzfunkcionālais Navigator VI maršrutu plānošanu padara par bērnu spēli. Sistēma ar 16 GB atmiņu un 5 collu displeju vienmēr uzticami rāda ceļu. Pateicoties cirkulārajam polarizācijas filtram, informāciju ūdensdrošajā displejā ir viegli nolasīt pat tiešos saules staros. Augstas izšķirtspējas displejs modernam viedtālrunim līdzīgajā korpusā sniedz visu nepieciešamo informāciju un pārskatu ikvienā situācijā. Daudzās papildu funkcijas plānošanu un ceļošanu padara par aizraujošu pieredzi. Tas dod iespēju maršrutus veidot atbilstoši savām interesēm, lai cita starpā izbaudītu, piemēram, braucienus pa līkumotiem, satiksmes nenoslogotiem sānceļiem.

Nepazīstamā apvidū īpaši noderīga ir funkcija “Round trip”, ar kuru braucējs vienmēr atgriezīsies brauciena starta punktā. Bluetooth savienojums ar BMW Motorrad komunikāciju sistēmu un pēc izvēles pieejamā tālruņa piesaistes aplikācija Smartphone Link ceļā sniedz īstu multimediju izklaidi: navigācijas paziņojumus, telefona zvanus un mūzikas straumēšanu, kā arī laikapstākļus prognozi un informāciju par satiksmes situāciju.

Ja motocikls ir sagatavots navigācijas uzstādīšanai, ir pieejamas vēl citas funkcijas, piemēram, “My Motorcycle” dati, turklāt to var vadīt ar uz stūres izvietoto multikontrolieri. Ikviens, kurš izvēlas iepriekš uzstādītus karšu datus, saņems bezmaksas atjauninājumus bez termiņa ierobežojuma.

 

3_R1250GS_Navigator_wcms_652x290.jpg

 

DROŠĪBA

Cilindru galvu vāku aizsargi

No nerūsējošā tērauda izgatavotie cilindru galvu vāku aizsargi sniedz būtisku aizsardzību pret bojājumiem.

 

Eļļas uzpildes vāciņa drošības skrūve, melna

Maza, bet eleganta: šo drošības skrūvi, kas izgatavota no frēzēta alumīnija, ieskrūvē, izmantojot sešstūra atslēgu, un tā novērš nesankcionētu eļļas vāciņa noņemšanu.

 

Priekšējie LED papildlukturi

Spēcīgie priekšējie LED papildlukturi kompaktos alumīnija korpusos garantē, ka jūs redzēsiet un tiksiet pamanīti pat miglā, lietū vai snigšanās laikā. Vienlaikus tie ar savu krāsas ziņā dienas gaismai līdzīgo gaismas kūli nodrošina labāku ceļa izgaismošanu, perfekti papildinot galveno lukturi. LED tehnoloģija garantē praktiski neierobežotu kalpošanas laiku.

 

1_R1250GS_Zusatzlicht_wcms_652x290.jpg

 

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website